Tomatis® terapija

Tomatis® terapija vaikams siūlo vieną novatoriškiausių ir pažangiausių neurosensorinės stimuliacijos mokymo programų, skirtų smegenų funkcijai pagerinti.

Terapinės programos

Tomatis® metodas

Patvirtintas daugiau nei 80 mokslinių tyrimų, Tomatis® metodas dažniausiai naudojamas motoriniams įgūdžiams, taip pat emociniams ir pažintiniams gebėjimams gerinti. Jo unikali technologija keičia muziką ir balsą realiu laiku, taip pagerindama smegenų stimuliaciją.

Plačiau

Terapinis procesas

Trukmė

Programa trunka mažiausiai 3-4 ciklus po 14 dienų, su integraciniais periodais. Vėlesnis klausymų skaičius neribojamas, tęsiama priklausomai nuo atvejo sudėtingumo. Įprastai Tomatis® ciklas trunka 80 minučių per dieną (mažiems vaikams ar kūdikiams trukmė yra mažesnė) klausoma kasdien 14 dienų.

Pertraukos

Programos tikslas yra paskatinti individualų progresą kuo greičiau. Po kiekvieno ciklo seka integracijos periodas, per kurį klausymo užsiėmimai nevyksta. Norimiems pokyčiams įvykti reikalinga ne tik intensyvi ir besikartojanti smegenų stimuliacija, bet reikalingi ir poilsio periodai įsisavinti gautai informacijai. Tarp pirmo ir antro ciklo daroma 4–6 savaičių pertrauka. Tarp antro ir trečio ciklo 2–3 mėnesių pertrauka, o po trečio ciklo 3–6 mėnesiai.

Prieš registraciją

Prieš registraciją rekomenduojame perskaityti mūsų paruoštus atsakymus į klientų dažnai užduodamus klausimus.

Registracija

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes suderinsime pirminio susitikimo laiką, kurio metu įvertinsime esamą situaciją ir rekomenduosime Jums tinkamą Tomatis programą.